Par Google grāmatu meklēšanu
Pārskats
 Uzskati un viedokļi
Vispārēja palīdzība

Partneru programma
Izdevējiem un autoriem
Pievienojieties tagad
Partneru programmas palīdzība

Bibliotēkas projekts
• Pārskats
Bibliotēku partneri
Palīdzība bibliotekāriem

Google grāmatu bibliotēkas projekts – uzlabots visas pasaules grāmatu karšu katalogs

Mēs sadarbojamies ar vairākām nozīmīgām bibliotēkām, lai iekļautu viņu kolekcijas Google grāmatu meklēšanā un tāpat kā karšu katalogā parādītu lietotājiem informāciju par grāmatu un daudzos gadījumos arī dažus fragmentus – dažus teikumus, lai parādītu meklēšanas vārdu kontekstā.

Kā izskatās Google grāmatu bibliotēkas projekta grāmata?
Kad klikšķināt uz grāmatas meklēšanas rezultāta no bibliotēkas projekta, jūs redzat pamata bibliogrāfisko informāciju par šo grāmatu un daudzos gadījumos arī dažus fragmentus – dažus teikumus, lai parādītu jūsu meklēšanas vārdu kontekstā. Ja uz grāmatu neattiecas autortiesību likums, jūs varat apskatīt un lejupielādēt visu grāmatu. Visos gadījumos jūs redzat saites, kas novirza jūs uz tiešsaistes grāmatu veikaliem, kur varat nopirkt šo grāmatu, un bibliotēkām, kur varat to aizņemties.

Pilnīgs skats
Neliela piemēra skats
Priekšskatījums nav pieejams

Lai apskatītu šo lapu tuvplānus un uzzinātu vairāk par Google grāmatu meklēšanas iespējām, apskatiet mūsu Ekrānuzņēmumus.

Kāds ir šī projekta mērķis?
Bibliotēkas projekta mērķis ir vienkāršs: atvieglot cilvēkiem atbilstošu grāmatu atrašanu – , proti, palīdzēt atrast tās grāmatas, ko viņi nevarētu atrast citos veidos, piemēram, tādas grāmatas, kas vairs netiek drukātas – tai pašā laikā uzmanīgi ievērojot autoru un izdevēju autortiesības. Mūsu galvenais mērķis ir sadarboties ar izdevējiem un bibliotēkām, lai izveidotu aptverošu, meklējamu, virtuālu karšu katalogu ar visām grāmatām visās valodās, tādējādi palīdzot lietotājiem atklāt jaunas grāmatas un izdevējiem — atrast jaunus lasītājus.

©2011 Google — SākumlapaPar GoogleKonfidencialitātes politika