Par Google grāmatu meklēšanu
Pārskats
• Uzskati un viedokļi
Vispārēja palīdzība

Partneru programma
Izdevējiem un autoriem
Pievienojieties tagad
Partneru programmas palīdzība

Bibliotēkas projekts
Pārskats
Bibliotēku partneri
Palīdzība bibliotekāriem

Uzskati un viedokļi

Marko Gezi, „Apogeo” rīkotājdirektors
"Google grāmatu meklēšana bija kā tehnoloģijas un tirdzniecības partneris," saka Gezi. "Šī tehnoloģija dara to, ko mēs nevarētu, jo meklē grāmatas iekšienē. Tirdzniecība, ar kuru mēs tagad varam sasniegt jaunus lasītājus."

Pols Menings, „Springer" grāmatu tirdzniecības viceprezidents
"Google grāmatu meklēšana ir viens no vieglākajiem un labākajiem tiešsaistes tirdzniecības līdzekļiem"

Dr. Matiass Vols, „Brilla” biznesa attīstības vadītājs
"Visu izdoto grāmatu saraksta pārveidošana digitālā formātā ar Google ir palīdzējusi parādīt mērķauditorijai mūsu prestižo akadēmisko nosaukumu katalogu. Šī iniciatīva turpinās atbalstīt mūsu akadēmiskos autorus, izplatīt informāciju par viņu darbiem koledžās un ārpus tām visplašākajā auditorijā."

Eduardo Mirons, RIALP valdes loceklis
"Šis ir fantastisks bezmaksas tirdzniecības līdzeklis, kas nodrošina to, ka uzņēmuma grāmatas gūst visplašāko ievērojamību"

Mikels Valensī, „Editions de l'Eclat” dibinātājs
Atbildot uz jautājumu: "Kādu grāmatu jūs vēlētos ņemt līdzi uz neapdzīvotu salu?", es vēlētos atbildēt: Google grāmatu meklēšanu... jo tiešsaistē pieejamās informācijas bezgalīgajā jūrā Google grāmatu meklēšana ir sala, uz kuras ikvienam ir ļauts dziļi ievilkt elpu. Ar Google grāmatu meklēšanu var atgriezties pie grāmatām, to autoriem, izdevējiem, grāmatveikaliem, kas tās pārdod, bibliotēkām, kas tās izsniedz. Tas ir gan solis atpakaļ, gan lēciens uz priekšu nākotnē!

”Michelin” Tūrisma ceļveži, Kristians Delhejs, viceprezidents
„Michelin” padara savus tūrisma ceļvežus pieejamus pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Ar Google grāmatu meklēšanu paralēli izdrukātajām versijām tiešsaistē būs pieejami gandrīz 300 tūrisma ceļveži 4 valodās (franču, angļu, spāņu, itāļu). Google grāmatu meklēšana padara „Michelin” tūrisma ceļvežu meklēšanu un pirkšanu vieglāku gan veikalā, gan tiešsaistē.

©2011 Google — SākumlapaPar GoogleKonfidencialitātes politika